Hopp til innhold

Avdeling Romerike

 

Oppdatert etter repmøtet 2018

All post som skal til hovedstyret sendes til Arne Kristianstuen, som registerer posten og videresender dette til rett person for behandling.

  

TILLITSVALGTE TELEFON

E-POST

 

HOVEDSTYRET

Norsk Schäferhundklub

c/o Arne Kristianstuen

Åsheimvn. 4

1476 Rasta

   

Formann

Geir Flønes

 

45 90 41 07

 

hs_leder@norskschaeferhund.com

Nestleder

Rune Gundersen

 

97 69 84 77

 

rune.gundersen@ncc.no

HAR leder

Svein-Egil Vagle

 

91 31 42 84

 

har_leder@norskschaeferhund.com

HBU leder

Berit Hansen

 

41 51 58 34

hburesultat@norskschaeferhund.com

hbu_leder@norskschaeferhund.com

Sekretær

Kristin Karlsen

 

97 17 97 58

 

hs_sekretaer@norskschaeferhund.com

Kasserer

Lisbeth Kvinge 

 

93 64 03 51

 

hs_kasserer@norskschaeferhund.com

Styremedlem Arne Kristianstuen 92 28 84 82 akr5@online.no
Varamedlem   
Varamedlem Tommy Oftedal 99 08 69 48  

Redaksjonen til tidskriftet Schäferhunden

Annett Bäck

 

91 16 36 22

 

redaktor@norskschaeferhund.com

Webmaster

Knut Brekke

 

95 02 17 49

 

webansvarlig@norskschaeferhund.com

Medhjelpere til HS medlemsregister

 

 

 

Lisbeth Kvinge 93 64 03 51 l-kvin@online.no
     
HOVEDBRUKSHUNDUTVALGET    

Leder

Berit Hansen

 

 41 51 58 34

 

hbu_leder@norskschaeferhund.com

Rita Skogvoll 41 25 50 46 rita.skogvoll@gmail.com 
Terje Lindahl  95 29 68 55 terjelindahl@gmail.com
Rolf Arne Syversen  91 35 46 35 r-a-syve@online.no
LP-kontakt
Anne Østlid
 91 62 05 16  
anneostlid@hotmail.com
Heidi Tokstad  45 02 19 77 heitok@online.no
     
HOVEDAVLSRÅDET    

Leder

Svein-Egil Vagle

 

91 31 42 84

 

har_leder@norskschaeferhund.com svein-egil.vagle@archerwell.com

Leif Belgen 99 23 42 84  
Svein Nilsen 46 43 13 39  niknilse@online.no
Bjørn Lundberget 48 00 48 48
Hege Falck-Bilden 98 23 42 10  hege@falckhandverk.no
     
HAR SEKRETARIAT
 
Hege Falck-Bilden 98 23 42 10 har_sekretariat@norskschaeferhund.com
     
ORDENSRÅD    
Liv Evjen 73 92 11 49 liv.evjen@online.no
Ubesatt
Rolf Mangerud 92 84 39 69 rolf@meradog.no
Johnny Johnsen 91 54 35 96 Jonny-5@online.no
     
REVISORER    
Knut Brekke 95 02 17 49 webansvarlig@norskschaeferhund.com
Vararevisor – Hege Falck Bilden 98 23 42 10 hege@falckhandverk.no
     
DISIPLINÆRUTVALGET   du@norskschaeferhund.com
Arne Kristianstuen

 92 28 84 82

 
Knut Brekke  95 02 17 49  
     
VALGKOMITEEN    
Berit Hansen  41 51 58 34 beha2@online.no
Johnny Johnsen  91 54 35 96 Jonny-5@online.no
Hege Falck-Bilden  98 23 42 10  hege@falckhandverk.no

Sist oppdatert 07.02.2019 kl. 08:45

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Personvernerklæring