Hopp til innhold

Avdeling Romerike

 

Oversikt over registrerte NKK lydighets instruktører vi har i klubben. De som er i uthevet skrift har svart bekreftende på at de kan stille som instruktør.

Listen er basert på info som er offentlig på NKK sine hjemmesider.

Norsk Schäferhund Klub
Peid Navn Postnr Poststed Instruktør Epost
3457980 Andersen, Tone Nordby 2055 Nordkisa Inst trinn 1 tone.n.anderssen@hotmail.com
3596895 Arnesen, Linda Merete 1900 Fetsund Inst trinn 1 lindameretearnesen@gmail.com
3476384 Gjetrang, Gro 2013 Skjetten Inst trinn 1 ggjetran@online.no
3663057 Sæter, Bente 1481 Hagan Inst trinn 1 bah@b2holding.no
3624825 Hansen, Randi 2040 Kløfta Inst trinn 1 randi.hansen@bos.oslo.kommune.no
3816755 Haugen, Britt 2321 Hamar Inst trinn 1 nygata14@gmail.com
3473611 Johnsen, Lene 2003 Lillestrøm Inst trinn 1 lenjohn@online.no
1976091 Kjellsen, Kristin 1384 Asker Inst trinn 1 kristin.kjellsen@gmail.com
4155205 Kurata, Yasuno 0354 Oslo Inst trinn 1 yasukno@yahoo.co.jp
3942250 Larsen, Jan 2321 Hamar Inst trinn 1 jannygata14@gmail.com
3613549 Movik, Christine 3520 Jevnaker Inst trinn 1 cmovik@broadpark.no
3809282 Mørk, Morten O. 0969 Oslo Inst trinn 1 morten@mork.biz
3012287 Sandtrøen, Berit 0790 Oslo Inst trinn 1 bsandtr@online.no
3505521 Syversen, Rolf Arne 1930 Aurskog Inst trinn 1 r-a-syve@online.no
2276865 Sørlie, Øyvind 1900 Fetsund Inst trinn 1 oyvind.soerlie@gmail.com
3625657 Theodorsen, Malin 2070 Råholt Inst trinn 1 mtheodorsen2@gmail.com
3628885 Tobiassen, Anette 1067 Oslo Inst trinn 1 tobiassen57@gmail.com
3619392 Vedvik, Jon-Arne 2013 Skjetten Inst trinn 1 jon-arne.vedvik@hotmail.com
2441947 Brubak, Hanne 1930 Aurskog Inst trinn 2 hbrubak@gmail.com
3612325 Håvi, Britt 1481 Hagan Inst trinn 2 britt@regnbuen.no
2252344 Østlid, Anne 1900 Fetsund Inst trinn 2 anneostlid@hotmail.com

Sist oppdatert 19.03.2018 kl. 11:25

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Personvernerklæring